Як за допомоги однієї цифри можна знищити історію цілої країни?

Зараз в цьому відео ми порівняємо історію США та історію України. Який рік вважається початком США? Всі адекватні люди одразу скажуть: звичайно 1776 рік, тому що саме в цей рік була проголошена Незалежність. Звісно, якщо мати бажання, можна відшукати скільки завгодно альтернативних дат. Наприклад, навіть після 1776 року була ще одна війна з Британією: Англо-американська війна 1812-1814 років. Можна згадати рік прибуття корабля Мейфлавер, на якому прибули ті самі колоністи з Європи. Потім колоністам від голоду допомогли корінні американці, в результаті чого в США досі існує День подяки. Можна згадати Колумба і відкриття Америки в 1492 році. В результаті слово Колумбія досі поширене в Америці. Ну і Амеріго Веспуччі сюди ж.

Підсумуємо сказане – Сполучені Штати беруть за свою історичну основу 1776 рік. Цей рік є символом незалежності і волі, символом республіканства і демократії, символом боротьби проти станового феодального режиму європейських монархій. 

Але не всі бажають жити у мирі і злагоді в Сполучених Штатах, є там і внутрішні вороги. Ці соціалістично налаштовані вороги, котрі грають на руку Москві, Пекіну та Пхеньяну, придумали підлу хитрість щоб зруйнувати США з середини. Вони пропонують усього лише одну просту річ: замість 1776 року заснування США обрати рік 1619. Що в розумінні цих негідників символізує зазначений рік? О, вони кажуть що це рік заснування США тому що саме в цей рік вперше на кораблях привезли африканських рабів. А з цього випливає що США це не країна, заснована на рівності прав, республіканстві і демократії, а країна заснована на рабовласництві, насильницькій експлуатації, на поділі на вищий і нижчий стан суспільства. І взагалі, що ніби то всі здобутки США усього лише були вкрадені білими в африканців та індіанців. Ну, а далі кожна добра людина може додумати наступний висновок: хіба така країна, заснована на злі, має право на подальше існування? Хіба не варто зруйнувати чинну суспільну систему, хіба не варто змусити білих сплачувати репарації і так далі і тому подібне. Москва, Пекін, Пхеньян і Тегеран аплодують стоячи. Вони щедро фінансують цих зрадників щоб вони випускали дедалі більше статей, книжок, фільмів щоб зробити Америку слабкою та нездатною опиратися. Ну, а потім вже відбудеться війна, але не довга і кривава, а швидка суто для добивання чинного режиму і встановлення нового. Вважається що суспільство не стане чинити опір, адже воно буде глибоко ненавидіти свою країну. Ох як це нагадує і 2014 рік і 2022 рік. Але не поспішайте стрибати в сучасну українську історію, давайте зазирнемо глибше.

Якщо історію американської нації прийнято відраховувати з року 1776, то в яких часах логічно шукати початок історії українського народу? Враховуючи що наш народ трішки давніший за американський то і дату пошукаємо глибше. Дивним чином різні наші історики дають різні відповіді. Хтось називає рік 1991 коли розвалився Совкова імперія, хтось називає рік 1917 коли розвалилася Московитська імперія. Хтось згадує хрещення княжої України 988 року. Хтось називає Скіфів, чи взагалі Трипільців. Ну і звісно, хтось скаже “Богдан Хмельницький”, а хтось скаже “Іван Мазепа”.

Правильна відповідь звучить наступним чином. Початок українського народу треба шукати за часів Великого переселення народів. Саме в 5-6 столітті слов’яни заселили наш регіон від Чехії до України, від Хорватії до Білорусі. В цей момент відбулось останнє велике переселення народів в Європі і більше подібного не траплялося. Далі в слов’ян одночасно формувалися держави. Одночасно з’являлися князівства, приймалося римське чи константинопольське християнство. В 13 столітті середньовічна українська держава Королівство Русь пережила навалу моннголів. В 14 столітті Русь і Литва об’єдналися в сполучену державу і в союзі з кримськими татарами перемогли Золоту орду. Саме в періоді Русь-Литви слід шукати витоки і козацтва і Речі Посполитої (про це вже зроблені окремі детальні відео).

І ось ми підходимо до найбільш проблемної дати. Коли і за яких обставин зникло козацтво? Як і чому Україна опинилася в Московитській імперії, і перебувала в ній ціле 18 та 19 століття, аж до самої Першої світової війни? Ось наріжний камінь, ось питання питань! І тут треба бути дуже уважним!

Всі наші сучасні проблеми почались в 1709 році. Саме в цей рік Україна була втягнута в чужу для нас війну. Це була Північна війна. В ній воювала Швеція, Річ Посполита, Московія та ще ряд європейських князівств і королівств. В 1709 рік Україна входить як суверенна держава з республіканським устроєм. За тогочасної політичної системи країни шукали союзників, хоча сьогодні відбувається те саме, згадайте лишень НАТО чи Варшавський пакт. Україна, як суверенна держава, до цього моменту вже перепробувала союзи з усіма сусідами: Річ Посполита, Османська імперія, Швецька імперія, навіть короткотривалий союз з Московитською імперією. В 1709 році Московія була ворогом Швеції і віроломно напала на Україну, маючи за мету вимотати шведську армію. На жаль так трапилось що Україна в тій війні програла. І саме в цей момент почалось брехливе переписування історії на користь “переможця”.

Утримувати окупацію силою дорого і важко. От би обманути жертву ісказати що це ніби то не окупація, а мирний союз. Адже окупація наступає внаслідок війни і колись окупація буде скинута внаслідок повстання. Як таку брехню вигадати? 

Москва брехала що це була не окупація, а ніби то об’єднання. Для цього всі згадки про рік 1709 були заборонені. В нас досі немає пам’ятників цією трагічної дати. Замість дати 1709 була вигадана дата 1654, мовляв ніби то в цей рік на звичайній козацькій раді було прийняте рішення про вступ до Московитської імперії. Звісно всім відомо що таких вступів не робила ні одна країна ніколи в історії, ніхто в імперії добровільно не вступає, це історичний міф, політична казочка. Але за допомогою сили дата 1709 довгий час лишалася заборонена, а дату 1654 усіляко нав’язували.

Наші дні. Тепер згадайте, як так вийшло, що в 2014 році наш народ не був готовий стріляти у московитів? Навіть не був готовий сприйняти їх як ворогів, хоч мова про військових, хоч про цивільних. Тієї страшної історичної брехні ми позбувалися довго і боляче. Нарешті тисяча шістсот якийсь там рік майже забутий. Бо не було і не могло бути ніяких вступів в імперію. Якраз навпаки, козаки на чолі з Хмельницьким в 1648 році вийшли з Речі Посполитої, можете як аналогію взяти Брекзіт та вихід Британії з Євросоюзу. Але не можна залишати пробіли в історії, бо їх швидко займуть нові брехливі міфи. То що ж ми маємо пам’ятати про захід сонця козаків? Ми мусимо пам’ятати саме рік 1709. Він має бути увічнений в пам’ятниках бо це важлива, хоч і трагічна дата. Але не треба журитися! Гіркоту поразки у 1709 році було змито перемогою над Московією і встановленням Української Республіки у 1917 році. До речі цю дату теж намагалися оббрехати московити. Не дамо їм цього зробити і одразу визначимо наступну дату. 1922 рік. Це рік ще однієї трагічної поразки в черговій Московсько-українській війні, яка почалася моментально з проголошення Української Республіки. Але і цю поразку було змито вже в 1991 році. Що далі? Московити почали нову війну проти України в 2014 році. Але тепер ми знаємо: і цю поразку ми перетворимо на перемогу! Історія це доводить!

 

А що ж історія Московії, яку цифру ми напишемо для них? Тут не треба займатись міфотворчістю чи вигадками. Треба спиратись лише на історичну науку. Чому ми починаємо свою історію з Великого переселення народів? Бо ми народ слов’янського етносу. До переселення народів у Європі ніякого відношення не мають предки сучасних московитів, бо московити належать до фіно-угорського етносу. Ось ми вже зруйнували всю московську міфологію про “один народ”. Ідемо далі. Вперше маленьке село під назвою “Москва” з’являється в документах в 1147 році. Не місто, а лише село. Це аж дванадцяте століття. Московитські історики-фальсифікатори штучно намагаються продовжити свою історичну тяглість хапаючись то за Новгород то за Ладогу. Проте знову таки, історія цих міст це історія зовсім інших народів. Лише згадаємо що тамтешніх північних слов’ян окупували і знищили геноцидом саме фіноугри, і аж в часи Івана Жахливого в шістнадцятому столітті. 

Та повернемось до непримітного села Москва. Це невеличке село було захоплене в 1147 році, кажучи сучасною мовою рекетиром, звичайнісіньким бандитом. Потім регіон Залісся на довгі століття був окупований Монгольською імперією. Монголи нав’язали свої порядки, культуру. Вони просували іслам замість православ’я, яке зайшло до Залісся з часів військових походів давньоукраїнських князів. Не було на Заліссі і слов’янських звичаїв та законів, не було у фіноугрів суто слов’янського віче. Це в нас була збірка законів “Руська Правда”, а в них була зовсім інша і за змістом і за суттю збірка законів що називалась “Яса Чингізхана”. Саме так починалась історія державності на Заліссі: північний народ фіно-угрів під азійським впливом монголів. 

Власне і зараз відбувається те саме. У нас є віче, або сучасною мовою “майдан”. В них є опричники, або сучасною мовою “КГБ-ФСБ”. В нас є цінністю людське життя і свобода, в них є тотальна влада хана над життям і свободою своїх рабів. Бо вони і є раби, навіть не вільні люди! Ми черпаємо хоч технічні хоч соціальні інновації від кращих і вільних народів з Заходу, вони черпають технології по контролю над суспільством зі Сходу, з КНР, Ірану, КНДР. Ми Європа, вони Азія. Ми старше за них на 6-7 столітть. Це не добре і не погано, просто це зайвий раз підкреслює наскільки ми дуже різні. І далі в нас будуть різні шляхи, ми підемо в майбутнє, а вони будуть розвіяні пилом часу. 

Інші статті на сайті